Květen 2013

Fotky na téma FAIL

31. května 2013 v 20:30 | suzy |  * Fotky na téma *
Pár obrázků na téma fail.
Doufám že některé pobavili :D


Oblíbené blogy

31. května 2013 v 2:22 | suzy |  * Oblíbené blogy *
Tak jsem si našla čas a zveřejňuji tady blogy, na které chodím každý den a které jsou mé nejoblíbenější.
Nerozděluji je podle pořadí, každý má v sobě nějaké kouzlo a každý je něčím vyjímečný. :)


Tady jsou :

Můj upír

30. května 2013 v 20:32 | suzy |  * Fotky na téma *
Nevím co napsat. Po všem úsilí, co jsem vynaložila, se nic nezměnilo. Dneska jsem chtěla zapnout notebook, ale ani po dvaceti restartování se nerozjel. Kamarád mi řekl, že možná přijdu o všechny věci, co mám na notebooku, takže dá se říct celý můj život. Nejen že tam mám mnoho věcí z the sims, to je to nejmenší. Podstatné je pro mě to, co jsem napsala. Přišla bych o všechny básničky, povídky, dokonce i o mou knihu, kterou mám již skoro dokončenou. (Ano píšu knížku). Přiznávám se, že jsem brečela. Nakonec, ani nevím jak se mu to podařilo rozjet a všechny věci mám nyní schované. Řekl mi, že tento krám, ze kterého právě píšu, se už zítra nemusí rozjet, takže skvělé. Mám slíbený už delší dobu nový notebook Sony Vaio, na kterém sims poběží jako hodinky, ale notebook dostanu až za měsíc po vysvědčení :D. Neříkám Vám že končím, nebo tak něco, ale všechno slíbené jako je minikomix a časopis budou muset počkat. Vážně mě to mrzí, ale bohužel s tím nic nemůžu dělat. Komix Mon monde intérieur, ten pokračovat bude, jste rádi :)? Mám nafocené ještě 3 díly dopředu, takže to prozatím postačí. Mám taky spoustu obrázků z různých rodin co jsem hrála. Nebojte, i když teď dlouho neuvidím sims tak za ten měsíc se se mnou nudit nebudete. :D Něco určitě vymyslím.

Tady je pár obrázků na téma MŮJ UPÍR + SONG


Rozhovor s Vivienne Westwood

29. května 2013 v 22:28 | suzy |  * Ze života slavných *
No řeknu vám jsem v koncích. The sims sice jede, ale downloady nejedou. Teda jedou, ale jenom sims3pack, packages ne. Nevím co mám už dělat. Dneska jsem strávila celý den hledáním návodu jak to udělat aby jeli, ale bez úspěchu. Potřebovala bych program na vytvoření složky x86 v dokumentech. Když jsem si ho chtěla stáhnout, byl smazaný. Pokud někdo ví co myslím a ví kde to stáhnout, prosím napište.

Vyvtořila jsem pro vás alespoň takový rozhovor s Vivienne Westwood, tváří blogu. Není to nic moc, alespoň ty fotky, ale jsou to jediný fotky co mám. Fotila jsem to když jsem jen tak hrála a když hrajete, nesoustředíte se na to, jak ty fotky budou vypadat. Zkusím ještě zapnout sims a podívat se co mi jedou za downloady a udělat ty outfity, ale nebude to nic extra.

< Klik na obrázek >


Omluva

29. května 2013 v 1:14 | suzy |  Other
Tak jsem to konečně zvládla. Všechny downloady jsou stáhnutý a nainstalovaný. Stihla jsem to docela brzo, možná se vám to nezdá, ale 1200 downloadů je docela makačka. Ještě jsem sims neměla zapnutý, takže nevím jestli jedou, ale já doufám, že ano. :D Při hledání a stahování jsem našla i pár zajímavých kousků, ze kterých zítra udělám nějaké outfity pro inspiraci. :) Ještě jednou se omlouvám za ty slíbený downloady, ale tak budou zítra. :) Zítra ještě plánuji focení časopisu a připravila jsem si pro vás minikomix, ale nevím jestli ho zítra stihnu. No doufám že jo. :) Teď už se mi nechce zapínat sims, takže se jsu dívat na Jana Eyrová. :)

Jako omluvu tady máte na stáhnutí tyhle krásné pánské trička ;)


Download (YA-AM)

Pro doplnění

27. května 2013 v 0:14 | suzy |  * Něco málo o mě *
Ještě pro doplnění jsem vytvořila malý avatar blogu. Není nic moc, ale ke svému účelu postačí. :)
Na avataru je modelka tohoto blogu Vivienne Westwood. No není překrásná. :D
Jo ještě pokud se mi bude chtít, dám jsem podrobný návod jak stáhnout a nainstalovat Adobe Photoshop cs6, takže kdo má zájem ;)Design 2 pro vás

26. května 2013 v 23:43 | suzy |  * Designy blogu *
Něco málo jsem již nainstalovala do simíků, ale není toho zatím moc. Nejspíš to budu dělat ještě tak 2 dny a to minimálně. Potom hned dofotím a dodělám časopis TS3-VOGUE a poté se vrhnu na focení dalšího dílu Mon monde intérieur. Zrovna mě napadl dobrý děj, ale bohužel si ho zatím můžu pouze zapsat. Jinak mám ještě přednastavené 2 díly a jeden možná rozdělím na dvě části. Takže se zatím nebojte :D Napadl mě ještě nový komix, který by byl o skutečném životě pubertální dívky a jejich kamaráde. Sice je tohle téma docela častý, ale já ho vymyslela úplně v jiném podání. No jenže nevím jak na to budete reagovat. Napiště mi váš názor, co si o tom myslíte a jestli by jste takový komix uvítali, a nebo mám zůstat u MMI a jak ho dokončím, tak mám začít s tímto.
Jinak jak stahuji downloady, našla jsem spousty zajímavých a zítra sem nějaké dám, takže se těšte. :)
Dneska jsem moc času neměla, ale nějak jsem se chtěla odreagovat a vytvořila jsem design, ale já mám teď nový a nechci ho hned měnit, takže pokud máte zájem, je váš. :)

Mon monde intérieur 4. díl

26. května 2013 v 15:09 | suzy |  Mon monde intérieur

Tak tady je slíbený 4 díl ;)


Co bude dál

26. května 2013 v 3:06 | suzy |  * Diskuze blogu *
Zítra, tedy spíše dneska :D bude další díl Mon monde intérieur. Mnohý z vás to moc nezaujalo, ale komix se teprve rozjíždí. Určitě vás bude bavit, až budete alespoň trochu vědět, o co jde. Komix mám docela promyšlený a určitě se u něho nebudete nudit. Takže jenom menší info co se bude dít. :)
Udělala jsem taky novou úvodku, až potom jsem si všimla, že už jsem jednu měla připravenou, takže vyberte, která se vám nejvíc líbí ;)
Dneska se mi vůbec nechtělo stahovat zracené downloady, ale zítra se musím přinutit a dostahovat věci, co mi schází. Ale na druhou stranu, nedivte se. Když o všechno přijdete, moc se vám nechce, dělat vše znovu. Chtěla jsem už také vydat konečně časopis TS3-VOGUE, ale bude muset počkat, než všechno postahuji, nainstaluji a dofotím.
No to je asi tak vše. Už bych asi měla jít spát, je už docela pozdě. Tak dobrou. :D

1)


2)


Design č. 2

25. května 2013 v 21:35 | suzy |  * Designy blogu *
Asi si říkáte, že už je skoro léto a já tvořím pochmurné designy, které se na léto nehodí, ale na to že je už skoro léto, je pořád zima.
Design mi zabral docela hodně času, asi dvě hodiny, tak doufám že se vám líbí. :) Navíc má i animaci.

Spokojenost: 50% (Představovala jsem si ho teda jinak)


Design pro vás

25. května 2013 v 17:28 | suzy |  * Designy blogu *
Takže začnu asi tím, že jak jsem přeinstalovávala notebook a znovu nainstalovala the sims, uložila jsem si všechny downloady do jiné složky a když jsem je tam dala zpátky, ve hře mi nejedou. Nerozumím tomu. Už se mi to jednou stalo a musela jsem stahovat vše znovu, ale teď jsem opravdu naštvaná. Musím všechny downloady co jsem měla ve hře najít znovu, teda alespoň ty, které mám do Mon monde intérieur. Všehno ostatní mi jede, i uložení simíci, ale bez downloadů, takže jsou celkem zrůdičky. Včera jsem už něco málo našla, ale čeká mě ještě spousta práce. Navíc všechny uložené stránky v záložkách jsem taky ztratila, když mi můj kamarád přeinstalovával notebook. Pokud znáte nějaké dobré stránky na downloady, poraďte prosím. :D Jsem zoufalá.

Celý den jsem byla naštvaná a chtěla jsem se odreagovat, takže jsem vytvořila tento design, pokud se někomu líbí, může si ho nechat. Navíc jsem nikde nepsala na design svůj blog nebo tak, aby to nevypadalo blbě, ale doufám, že když si ho už někdo vezme, napíše alespoň že jsem ho vytvořila já.Mistake - druhá část

24. května 2013 v 18:23 | suzy |  Mistake

Pokračování minikomixu Mistake

Časopis TS3-VOGUE (Obálka)

23. května 2013 v 20:24 | suzy |  Časopis TS3-Vogue

Tady je obálka časopisu TS3-VOGUE, kterou jsem dneska dělala. Doufám že se Vám líbí a alespoň trochu se na něho těšíte. ;)

Design č. 1

23. května 2013 v 12:55 | suzy |  * Designy blogu *

Můj první design, takže prosím moc nekritizovat. :D
Nejsem s ním spokojená nijak zvlášť, ale zabral mi spoustu času, asi hodinu, takže tady chvíli vydrží.
Ano vydávám ho z a svůj první, protože před tím jsem neměla photoshop, ale jenom blbý photofiltre.
Jinak mám od kamaráda adobe photoshop cs6, takže jsem docela ráda. Je úžasný.

Mistake - první část

21. května 2013 v 18:53 | suzy |  Mistake

Už dříve jsem napsala minikomix Mistake, který je příběhem docela poutavý, ale ty obrázky jsem přehnaně upravila. Bohužel originální už nemám a je škoda to celé vyhodit. Doufám že se Vám bude líbit. :) Rozdělila jsem ho na dvě části, ta první bude spíš taková úvodní a ta druhá bude napínavá. :D

Mistake


O dívce, která si uvědomí, že přednější je rodina a přátelé, než vztah.

Moje nejoblíbenější videa o The sims

20. května 2013 v 22:50 | suzy |  * Něco málo o mě *
Ti, co vytvořili tyto videa, jsou pro mě velkým vzorem. Nikdy bych něco takového nesvedla. Jsou dokonalá, propracovaná a každé video má svůj vlastní příběh. Autorky a autoři, kteří tvoří něco podobného, či dokonce majitelé videí, máte můj velký obdiv. Posuďte sami jak to vypadá, když je někdo profesionál. ;) Vybrala jsem pár, který jsou moji nejoblíbenější. Možná už některé znáte, no nebudu zdržovat.

Mon monde intérieur 3. díl

20. května 2013 v 20:16 | suzy |  Mon monde intérieur
Takže začnu asi tím, že mi můj kamarád po dlouhé době přeinstaloval notebook. Sice mi konečně simíci pojedou jako hodinky, ale boužel se k nim dostanu až zítra večer. Měla jsem pro Vás něco připravené, ale můj notebook se právě nachází někde hodně daleko a né na svým místě u mě v pokoji. Hned jak si simíky znovu naistaluju, začnu s mým novým "projektem". :D Takže se těště. No na počítači mám pár fotek a přetáhla jsem si sem i pokračování Mon monde intérieur, takže tady je. Doufám, že se Vám bude líbit.


3. díl

Tipy a rady Vivien Westwood

19. května 2013 v 22:22 | suzy |  * Others *
Chtěla jsem sem dám pár downloadů, ale proč to trochu nezpestřit. ;)
Takže líčení podle Vivien Westwood.


Downloady stáhneš kliknutím na text.

......1. Leska na rty (Odstín Lipstick N5, N32)

Mon monde intérieur 2. díl

19. května 2013 v 19:10 | suzy |  Mon monde intérieur

Dávám sem teda i druhý díl Úžasný ať se to tady trochu rozjede.

Zítra budu asi fotit a dodělávat časopis. Nějak mám zatím jenom nafocenou část a udělanou obálku, kterou sem možná dám ještě před zveřejnění časopisu TS3-Vogue, abyste věděli na co se máte těšit. Pomalu začnu fotit i nový díl Mom monde intérieur. Mám nafocených ještě hodně dílů dopředu, ale nikdy nevíte co se stane a ještě ke všemu jsem dostala skvělí nápad na pokračování. Nějak mi k tomu přispívá i to, že jsem někde chytla "super chřipku." No ale co se dá dělat. :)

Tak nebudu zdržovat tady máte 2 díl, který už bude trochu záživnější.

Verdelet
Selene


2. díl

basnicky.cz

19. května 2013 v 18:36 | suzy |  * Něco málo o mě *

Ráda píši básničky a tak přispívám na basnicky.cz

Pokud by měl někdo zájem a chtěl se podívat na moji, nebo na jinou tvorbu, tak se mrkněte, nebudete litovat.
Autoři, kteří přispívají na stránku jsou velice talentovaní a některé básničky vás chytnou za srdce. :D